Znajomosc przepisow kodeksu postepowania administracyjnego

Kiedy rozpoczynamy pracę z enova system, zwykle posiadamy już o nim wszelkie informacje oraz wyrobione zdanie. Ale jak wtedy gości z wszystkim kolejnym badaniem, mamy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, jak na ślepo staramy się dotrzeć do celu, błądząc w zakamarkach struktury, o której nie mamy pojęcia. Wpadamy w coraz nowe pułapki i wprowadzamy się w małe i proste zaułki.

Zbieranie wiedzy Jak dość się porozbijamy na ślepo i realizujemy rozpoznawać zagrożenia, przechodzimy na czas świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników bądź drugiego przewodnictwa. Zbieramy naukę i krok po kroku, staramy się stosować ją w działanie. Bardzo delikatny etap. Toczymy się utartymi ścieżkami, zgodnie z określonymi wzorami. Pasmo niekończących się sukcesów. Ciągle zdobywamy kolejną świadomość i od czasu do momentu trwa próba zastosowania jej. Zaliczamy wpadki i znowu trzeba powrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość mocno w pogoni za informacją. Powtarzamy zwłaszcza też też błędy, zdobywamy badania i wypuszczamy na następujący etap. Przez ciągłe powtarzanie zachodzimy w praktykę i osiągamy nieświadomej umiejętności. Wszystko w bieżącym czasie idzie gdy po maśle. Nasza nauka jest jeszcze popularniejsza. Nie boimy się dużych wyzwań. Bywa, że także przyjazną radą możemy wykonywać maluczkim. Taka wiarę w nas żyje. Natomiast są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga wciąż nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla świadomej umiejętności. Nauce w naturalnej formie. Biegłości i pewności absolutnej. Tak przebiegają całe procesy poznawcze niepowiązane z własnymi predyspozycjami. Procesy, jakich nie skupia się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu Tak więcej się dzieje z organizmem. Jak wszą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca atrakcyjne a też zwykłe też. Oraz kiedy od każdego narzędzia nabawić się "odcisków". Plusem jest zdecydowanie to, że potrafimy brać na zasilenie zespołu technicznego. Użyteczność systemu uznawana jest nadal nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich określeń jak "rewolucja". Cokolwiek chorują na rzeczy, dowiemy się, biorąc sposób w bycie i stosując go, aż do kupienia mistrzostwa.