Zaplodnienie pozaustrojowe w leczeniu nieplodnosci

Pacjentka wchodząca do procedury zapłodnienia pozaustrojowego jest okazję wzięcia z pozostałych propozycji jakie daje system primo vision. Ta rozwinięta metoda obrazowania umożliwia wybranie zarodków, które tak wróżą na pozyskanie ciąży. Są one zawsze kontrolowane przez zespół także od brzasku do celu życia procedury stoją w inkubatorze bez jakiejkolwiek ingerencji z zewnątrz.

 

Wówczas specjalistyczny mikroskop cyfrowy co kilka sekund pobiera obraz zarodka, a wtedy z kilkuset zdjęć tworzy film podający jego wzrost, jaki jest podawany również pacjentom. Film ten powoduje informacji, których pozyskanie przy tradycyjnych technologiach jest właściwie niemożliwe.
Jakie są zalety systemu?
Zapewnia on nie tylko rozwój zarodków w centrum o minimalnych zakłóceniach, ale też powoduje, że początki są zdecydowanie większą perspektywę na implantację. Dzięki bardzo wnikliwej ocenie rozwoju danego zarodka z ważnych kilku dni system primo vision (ang. time-lapse embryo imaging) idzie na szybką ocenę nieprawidłowości lub zaburzeń w jego rozwoju.
Najistotniejszym tematem tego stylu jest bezpieczeństwo zarodków. Tworzą one wszystek kolej w tłu miłym i pozbawionym światła, właśnie tak, jakby dostawały się w Twoim ciele. Wszystkie zagrożenia z zewnątrz pozostają pod ciągłą kontrolą, a zarodki nie są narażone na żadne niebezpieczeństwo. Dlaczego naprawdę się dzieje? Otóż system umożliwia śledzenie całości rozwoju od zapłodnienia komórki jajowej aż po wybór dobrych zarodków do embriotransferu. Jeśli myślisz się czy system primo vision stanowi dla Ciebie odpowiedni powinnaś nie mieć do niego żadnych zastrzeżeń. Ta technologia jest nadzieja pomocy każdej pacjentce przystępującej do procedury in vitro. Potrafi on i zmniejszyć ryzyko poronienia oraz spotkania w ciąże bliźniacze lub trojacze. Co bardzo, jest szczególnie dobrym wyjściem dla par, jakie planują już za sobą nieudane próby zapłodnienia pozaustrojowego, a dodatkowo kobiet starszych, które nie mogą już wejść w ciążę. System do określonego monitorowania początku to droga korygowania warunków ich rozwoju i warunek do minimum stresu dla rodziców.