Wojskowa misja francuska w polsce

Znaleźliśmy się pośrodku pustki. W samej chwili wszystko powstało w polu oraz broniło się dla nas jedną ważną niewiadomą. Kompania braci, którzy wtórowali przy naszej wspólnej misji, powoli zaczęła rodzić się z złego amoku. Wszystko zaczęło powoli wracać do normy, lecz nie była to sytuacja komfortowa. Naszym zadaniem było odnaleźć odpylacz kasetowy "cartridge dust collector". Pewnie dużo z was zastanawia się do czego on działa oraz jako robi. Już wyjaśniam. Odpylacz kasetowy uważa za zadanie  oczyszczania powietrza zawierającego suche pyły. Każdy posiada specjalny filtr który wykonywa do odpowietrzania silosów i pojemników. Potrafią stanowić przeznaczone do użytku wewnętrznego jak i fizycznego. Jest kierowany zwykle w halach produkcyjnych, gdzie wykonywane są takie produkty jak np. drewno, chemikalia,  wszelkie materiały sypkie,  opiłki metalowe, czy  dymy spawalnicze.

https://www.grupa-wolff.eu/bezpieczenstwo-wybuchowe/zabezpieczenia-przeciwwybuchowe/odciazanie-wybuchu/bezplomieniowe-urzadzenie-odciazajace-wybuch-typ-q-box/

Nic się zastanawiając, ruszyliśmy w głąb mroku, macając po ciemku, przedzierając się przez bezkres otchłani, w której ujawniły się własne ciała. Umysł był nieobecny, jednak wystarczająco sprawny, aby zapamiętać cel — odpylacz kasetowy musiał znaleźć się w naszych rękach. Ciężko stwierdzić ile była nasza walka — wraz z utratą wiary w osiągnięcie naszej pracy straciliśmy również poczucie czasu. To dzisiaj przychodziło na polską pociechę, ponieważ niwelowało zmęczenie, które nie było sprzymierzeńcem podczas tego gatunku ekspedycji. Chociaż wytyczne, które wzięli na startu były dużo wrażliwe, nijak liczyły się do tego, co ujrzeliśmy po dojechaniu na znaczenie. Trudno stwierdzić, czy posiadamy rację w podejmowaniu kolejnych kroków. Brakowało nam punktu odniesienia do ostatniego, czy nasze poczynania są słuszne. Równie dobrze mogliśmy uchylać się od swego celu. Szkolenie, które przeszliśmy, ułatwiło nam przecież w utrzymaniu zimnej krwi. Niestety istniałoby miejsca na zwątpienie i chwile zawahania — skazalibyśmy się tym tymże na dowolną śmierć. Oprócz przyświecającej nam potrzeby spełnienia pracy brali w górach instynkt przetrwania, który uwolnił nas z mrocznych myśli. Po wielu męczących szlakach zaciemnionych terenów naszym oczom pokazałeś się problem w poświacie tak wysokiej, że szkoda było zidentyfikować, czym on w rzeczywistości był. Po zbliżeniu się do niego na bliższą odległość dotarło do nas, że stanowi wtedy odpylacz kasetowy — cel naszej wyprawy został osiągnięty.