System zarzadzania firma

Program enova to system klasy ERP. Oznacza to, że służy do zarządzania firmą. Jest on zaprojektowany, do zwiększenia wydajności przedsiębiorstwa. Ale co konkretnie oznacza zwiększenie wydajności?


Enova zarządza wybranymi przez zainteresowanego obszarami, kontroluje przebieg rutynowych czynności, szykuje analizy, raporty, pomaga w rozwiązaniu problemów, a co najważniejsze pozwala na założenie jednej bazy danych dla całej firmy i uzależnienie wszystkiego od jednego systemu. Dzięki temu usprawniony jest cały system zarządzania, a pracownicy nie muszą zajmować się prostymi, rutynowymi działaniami, tylko skupić na konkretnej, produktywnej pracy.
Użytkownik może wybrać, które obszary zarządzania firmą mają zostać objęte kontrolą przez program. Bardzo ceniona jest tu jego wielofunkcyjność oraz przystosowawczość. Może on kontrolować dostawy i transport firmy, czy zarządzać finansami i wypłatami pracowników, a wszystko to według konkretnych wytycznych podanych przez klienta. Ten może także w każdym momencie zmienić te wytyczne i przystosować je do nowych warunków. A jeśli wystąpi jakiś problem, system dokładnie go zbada i poinformuje użytkownika podając gotowe metody na jego rozwiązanie.
Jedną z kluczowych funkcji tego programu jest możliwość odciążenia pracowników z rutynowych zadań zabierających cenny czas takich jak kontrole stanów magazynowych, wysyłek, transportów. Z każdej kontroli, problemu, czy błędu jest przygotowywany szczegółowy, czytelny raport, aplikacja może zasugerować także co należy zrobić. Możemy także zlecić analizę danego obszaru naszego przedsiębiorstwa, aby sprawdzić dostępne metody jego usprawnienia. Dystrybutorzy programu enova dbają, aby klient otrzymał własnego partnera, który wprowadza kadrę w jego obsługę, pomaga przy dostosowywaniu go pod konkretną firmę, edycji, czy rozbudowywaniu. Jeżeli jakaś dodatkowa aplikacja jest używana w pracy, partner może ją dołączyć do głównego programu. System rozrasta się tak samo jak firma.
Program enova erp jest jednym z najpopularniejszych wśród głównych dostawców w Polsce i cieszy się dobrą opinią wśród swoich klientów.