System informatyczny jaka stawka amortyzacji

Wiele naszych spółek specjalizuje się w sprzedaży i prowadzeniu systemów informatycznych do zarządzania punktami gastronomicznymi i hotelowo-gastronomicznymi. W współzależności od charakteru prowadzonej działalności istnieją rozwiązania dla przeciętnego lokalu, jak także dla większej sieci restauracji. Wyjścia będą różnić się między sobą w relacje lub jesteśmy do robienia z   kawiarnią, pizzerią, restauracją hotelowej, oraz że z domem szybkiej obsługi. Systemy do gastronomii zajmują się coraz wyższą popularnością. Coraz rzadziej możemy się z faktem gastronomicznym jaki nie posiada żadnego oprogramowania wspierającego sprzedaż.

Samą spośród najbardziej unowocześnionych aplikacji do prowadzenia punktem gastronomicznym jest sposób POS. W całych miastach Polskich jest sieć autoryzowanych przedstawicieli. Dodatkowo oferują punkt serwisowy i obsługę zarówno jednostek polskich jak a takich, które w ramach swej struktury czy franczyzy mają znacznie problemów gastronomicznych na gruncie całej Nasz.

Oto przykładowy model infrastruktury informatycznej dla jednostki gastronomicznej:

Stanowi on tak skonstruowany, aby elementy składowe umożliwiały użytkownikowi maksimum korzyści. Ich integracja i sztuka na podobnych bazach powoduje wzrost efektywności, polepszenie jakości obsługi klienta, łatwiejsze raportowanie i rozliczanie jednostki, niezależnie z tego, lub stanowi ostatnie niepowtarzalna restauracja, lub te sieć restauracji.

Na obecnym fragmencie celowo nie podamy firmy, na którym z programów oprzemy propozycję skierowaną do konkretnego klienta. Przyjmijmy, że wyjście jest oparte na połączonym systemie, który zapewni zarówno obsługę stanowisk kelnerskich czy barowych, jak i wszelkie zarządzanie gospodarką magazynową. W relacje z realizacji pomysł może współpracować z terminalem dotykowym, a też z czytnikiem kart magnetycznych, bonem kelnerskim, wagą, drukarką bonów i rachunków, drukarką fiskalną, szufladą, dozownikiem napojów, itp. Wszytko działa pod systemem operacyjnym MS Windows, w budowie małej lub na pojedynczym zdaniu, używając standardowy sprzęt PC.