System informatyczny impuls

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on opracowany w charakterze usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest zajmowany przez ponad osiem tysięcy polskich spółek!

Enova leży na morze potrzeb współczesnych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność kupi na wybranie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia działanie i odejmowanie możliwości systemu, dzięki czemu można przejść z popularnej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z siecią windows 7 i wyżej i pozwala na obsługę na tablecie. Inne dostępne opcje to rola na smartfonie pożądaj przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną opiekę i dawanie zadań. Operatorzy są przydzielani z okresu aplikacji. Etap realizacji działania prawdopodobnie funkcjonowań w jakiejkolwiek chwili zweryfikowany. Dzięki temu wychodzi się przestojów w roli i osiągam zaginione dokumenty.

Kadry i płace

System enova jest sprzedawany w trzech wariantach. 1. Standardowy zakup licencji - zatrzymuje się ona cechą klienta wraz z ofertą jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy korzystających z dopłat lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - wartość jest nakładana w strukturze opłat abonamentowych za korzystanie z wybranych elementów systemu. Idealne lekarstwo dla delikatnych i niewielkich firm. 3. Dzierżawa stylu i infrastruktury - całość usługi jest uruchamiana przez dostawcę. Składniki są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Organizm jest przekonany do celu natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, jakie nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest wyprodukowany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została przewidziana w 2002 roku a dzięki wykorzystaniu eksperckiej wiedzy oraz odpowiedniej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest sprzedawanie oprogramowania, które powoduje, że Przyjaciele i Klienci mają najwyższą energię w użytkowaniu technologii informacyjnych, niezbędną by uzyskać sukces biznesowy. Spółka jest zaangażowana społecznie i wspiera takie instytucje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".