Stroj do pracy w biurze

Maszyna multivac c100 to pakowarka próżniowa przeznaczona dla średnich i małych przedsiębiorstw. Zapewne być ona doświadczana w przeciwnego typu sklepach mięsnych, barach, restauracjach, firmach kateringowych, hotelach, szpitalach czy gospodarstwach agroturystycznych.

Typy pakowarek
Pakowarka jest oszczędna w postępowaniu, popularna w życiu czystości. Narzędzie jest zrobione ze pewni szlachetnej zapewniającej długą eksploatację. Dzięki takiemu robieniu jest w stopniu dać bardzo powtarzalne wyniki pakowania. Pakowarki próżniowe są łatwe w dwóch typach. Pierwszy z nich wtedy pakowarka komorowa. Proces odsysania powietrza podejmuje się tutaj całkowicie w urządzenia. Towar jest montowany całkowicie do pakowarki. Dzięki temu bieg jest krótki i powtarzalny. Cena worków próżniowych do ostatniego standardu pakowarki jest niska. Inny człowiek pakowarki próżniowej to pakowarka listwowa. Tutaj produkt dostaję się na zewnątrz urządzenia. Do środka umieszczana jest jedynie końcówka specjalnego worka. Dzięki temu dodatkowe jest zapakowanie produktów o gabarytach bardzo korzystniejszych niż urządzenie. Że cena worków próżniowych dla tego podejścia jest wielce większa niż dla pakowarek komorowych.

Najważniejsze cechy pakowarki
Maszyna multivac c100 to pakowarka o budowie komorowej. Zwracana na targ przez firmę MULTIVAC, idącej na zbytu od 1961 roku.
Najważniejsze części urządzenia:

bardzo dokładne ustawienia czasu odsysania i pakowania
ustawienia pakowania mogą zostać zapamiętane, co przenosi się na dużą powtarzalność
łatwość obsługi poprzez klawiaturę foliowaną i możliwość precyzyjnej kontroli procesu odsysania powietrza przez szklany wziernik
niezawodność – uczynienie ze pewni szlachetnej oraz dużej klas pompy próżniowe
łatwość utrzymania czystości dzięki ergonomicznym kształtom, bez zakamarków gdzie potencjalnie może koncentrować się brud i zanieczyszczenia
duża komora umożliwia wprowadzanie dużego spektrum woreczków i efektów do pakowania
niewielka masa – około 50 kilogramów
wydajność pompy na poziomie 12 metrów kwadratowych na godzinę.