Starania o ciaze po 40

W punkcie, kiedy staramy się z swym przyjacielem o dziecko, każdy dzień jest niebezpiecznym liczeniem na radosną nowinę. Najchętniej od razu po stosunku pobiegłybyśmy do apteki po test ciążowy i skończyły go, by jak łatwo powiadomić grupę i panów o rychłym zwiększeniu się rodziny. Jednak często daje się, że obok dobrze zaplanowanych starań, test ciążowy wykazał, że nie istniejemy w ciąży. Nie zginajmy się, domowy test ciążowy mógł się pomylić.

Przede wszystkim, należy zrozumieć, na jedno zasadzie działają testy ciążowe proste w aptece. Ich funkcjonowanie jest bowiem bardzo praktyczne. Liczy na wykryciu hormony HCG (robionego w wypadku trafienia w ciążę) w moczu. Testy ciążowe są bardzo łagodne w eksploatacji a jednocześnie bardzo przyjemne, dlatego należy je kojarzyć zgodnie w zaleceniami na danej ulotce.

http://erp.polkas.pl/sage-2-symfonia/Sage Symfonia 2.0 - nadchodzi nowa wersja! | Systemy ERP | POLKAS

Oczywiście, powszechnie znane testy ciążowe nie są nieomylne. Ich niewiarygodność może występować z niewiele czynników:

przeterminowanie – tak samo jak jakichś nowych produktów spożywczych, farmakologicznych czy dermatologicznych, testów ciążowych i nie należy używać po upływie terminu ważności. Wtedy bo jego rangi potrafią stanowić zaburzone, a zysk będzie niewiarygodny,zażywanie dodatkowych leków, wiek kobiety – wpływ na koniec testu ciążowego nie właśnie jego ważne przygotowanie oraz odczekany czas z czasu ewentualnego zapłodnienia. Popularne są również choroby kobiety, podejmowane przez nią leki i wiek. Tak więc, kobiety z chorobą nerek, przekwitające i stosujące leki antydepresyjne dla lepszego rozeznania w sytuacji powinny raczej zgłosić się do specjalisty, gdyż w ich sukcesie test może dochodzić ciążę, do jakiej właśnie rzeczywiście nie doszło,mikroporonienie – czasem zdarza się, że test ciążowy wykrył ciążę, lecz kilka dni później, po ponownym jego działaniu, wyszedł ujemny. Potrafi toż nazywać, że dołączyło do zapłodnienia, jednak zarodek nie zagnieździł się w macicy. W takim wypadku koniecznie zgłoś się do specjalisty, ponieważ zapewne istniejesz w ciąży pozamacicznej,pośpiech – to najzwyklejsza przyczyna braków w testach ciążowych. Chociaż producenci zarzekają się, że dzięki ich testom będzie silna stwierdzić ciążę obecnie w 6. dniu po zapłodnieniu, należy uświadomić sobie dobry ważny punkt: HCG jest najwcześniej wykrywalne w natury, dopiero później w moczu. Dlatego, dla pewności, lepiej zaczekać dodatkowy tydzień, aby mieć dłuższą swoboda.

Obecnie testy ciążowe są tak zrobione, że znajdują w 99,9% przypadkach ciążę. Jednak należy mieć o tym, że w żadnym przypadku nie są nieomylne i dla większej swobód należy udać się do specjalistę i stworzyć specjalne badania. Chociaż w razie pomyłek, najczęściej daje się, iż test wykrył ciążę jakiej nie ma, nie natomiast na odwrót. Dlatego kobiety, które nie chcą spotkać w ciążę, mogą poczuć się uspokojone negatywnym wynikiem testu.