Sklep miesny raszyn

http://www.polkas.pl/Pl/oferta/kasy_online/1/

Wizytówką sklepu mięsnego, bądź też sklepu wykorzystującego się sprzedażą nabiałów, w niniejszym serów jest idealnie skrojony wybór, który przyciąga wzrok mężczyzn w wag witrynach. Odpowiednio zaprezentowane i wyeksponowane produkty przyciągają do zakupów, a dodatkowo dostarczają dowodów jakości. Co zrobić, by pokrojone wędliny lub sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

Krajalnice firmy bizerba są maszynami danymi do krojenia zarówno wędlin, kiedy również serów. Istnieją wówczas tradycyjne krajalnice grawitacyjne, które zostały wyposażone w najnowocześniejsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta dodatkowo wyposażona stanowi w kanał drenażowy, a też podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z przeznaczeniem potrafią stanowić prane w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest dużo ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

Cechy krajalnicy? Przede wszystkim pozwalają także na proste kiedy i zdrowe krojenie porcji wędlin, mięsa, a ponadto serów. Idealnie nadaje się do krojenia takich tworów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i gotowane mięso, steki.

Urządzenie firmy Bizerba zostały wyposażone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala ma od 0 do 12 mm. Zaś w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu wręczona jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a oraz możliwość zapisu sposobu ich pakowania w sytuacji programów użytkowych. Można wykonywać płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz tworzenie plasterków jednego artykułu do 4 stosów sam za drugim.

Przeznaczenie Bizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede każdym w: - zakładach mięsnych, - handlu spożywczym, - sklepach specjalistycznych, - gastronomii, - sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została spowodowana z najszerszej klas materiałów, a dokładnie z anodowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia pozwolą na dostosowanie pracy do pewnego produktu. Dodatkowo wyposażona jest w stół przeznaczony do przechowywania pokrojonych plasterków.