Przedluzanie wlosow jaroslaw

Przedłużanie włosów jest jeszcze popularniejszą metodą wśród kobiet, żeby ich włosy zyskały piękny, długi i pełen wygląd. Ten sposób jest sposobem bezinwazyjnym przedłużenia nawet do 60 cm długości. Jest wiele dróg tego środku, w współzależności od preferencji klientki, stanu włosów, czasu jaki chcemy, aby doczep się trzymał włosów, ponieważ każda z metod daje inne produkty.
Jedną z najdalszych technologii jest metoda keratynowa. Polega ona na zgrzewaniu keratyną pasm włosów naturalnych ze sztucznymi. Wprowadzona w skórze keratyna mająca właściwości regenerujące jest podawana na włosy suche, zniszczone oraz kruche. Przy odpowiedniej pielęgnacji zatrzymuje się trzy, cztery, i nawet pięć miesięcy.
Najbardziej powszechną formą przedłużania włosów jest forma na mikroringi. Polega ona na łączeniu pasemek włosów poprzez zaciskanie na nich niskich obrączek. Istnieje więc metoda dla pań, które nie mają ochot do alergii, gdyż obrączki przygotowane są z metalu. Mikroringi wytwarzane są na dwa rodzaje: z silikonem i bez silikonu. Ważną korzyścią tej formy jest zabieg oddziaływania wysokiej temperatury na włosy. Dość były sposób przedłużenia sobie włosów, gdyż efekt płaci się od trzech do czterech miesięcy, i po ściągnięciu pasemka potrafią stanowić dodatkowo wykorzystane, jednak potrzebna jest wówczas zmiana obrączek na ostatnie.
Nową drogą jest recepta na ultradźwięki, która liczy na budowaniu pasm naturalnych z pasmami sztucznymi bez użycia ciepła, i za pomocą fal energetycznych. Oddaje się ją do włosów cienkich i zniszczonych. Czas noszenia trwa nawet sześć miesięcy, a skutek jest doskonale niewidoczny. Wadami tejże technologie jest wielka cena oraz trudniejszy i szybko niszczący włosy proces ściągania pasm.
Paniom, jakie planują sobie przedłużyć włosy jednorazowo, na profesjonalne okazje polecana jest forma clip on/off, jaka jest i najprostszą, lecz jednocześnie najmniej trwałą i osłabiającą włosy metodą przedłużania. Liczy na wpięciu, we wcześniej przygotowane do ostatniego włosy, maleńkimi spineczkami włosów wszytych w taśmę. Zaletą jest zła cena zabiegu, dobry efekt na rozpuszczonych włosach oraz szybka jednorazowa zmiana swojego wyglądu.