Program ksiegowy comarch optima

System erp to inaczej planowanie zasobów przedsiębiorstwa. Wykorzystując systemy informatyczne wspomaga wszystkie szczeble zarządzania przedsiębiorstwem. Systemy ERP są następcą systemów MRP II. Erp dają się na modułowe i zintegrowane. Ważnym elementem poszczególnych modułów jest wspólna baza danych. Moduły te działają następujących obszarów: magazynowanie, planowanie produkcji, księgowość, zaopatrzenie, sprzedaż, płace, kadry, śledzenie realizowanych dostaw. Programem chodzącym w oparciu o sposób erp jest Optima. W niezwykły sposób łączy ze sobą poszczególne procesy zachodzące w spółce. Moduły proste są w będących kategoriach:

kasy fiskalne novitusKasa fiskalna Novitus Next - Polkas - Kasy fiskalne, wagi Kraków

– Optima Handel pozwala działowi logistyki na zarabianie z wiedzy z obszaru działu magazynu (kartoteki, stan magazynu, dostępna powierzchnia) i działu produkcyjnego śledząc zapotrzebowanie materiałowe. Pozwala na żądanie magazynem i wydawanie dokumentów handlowych i magazynowych jak przyjęcia zewnętrzne, wewnętrzne. W szybki sposób umożliwia inwentaryzację dostępnych towarów,
– Optima Płace i Kadry Plus zalecane jest przenośnym i małym firmom, dzięki systematycznym aktualizacjom prawnym, idzie na prowadzenie rachunków razem z prawymi ustawami. Moduł umożliwia generowanie licznych dokumentów, jak zestawienia urlopowe, ewidencje, wykresy, umowy i aneksy do umów. Pozwala dokonywać korekty do list płacowych, rozliczać wszelkie typy umów cywilno prawnych i składanie deklaracji dla PFRON,
– ERP Optima moduł Biuro Rachunkowe dedykowane jest osobom prowadzącym biura rachunkowe. Oprogramowanie dodaje się do uproszczenia prac biur rachunkowych, doradców podatkowych. Moduł rachunkowy istnieje w sumy zintegrowany z programem Comarch ERP Optima.

Zastosowane systemy erp serwis są elastyczne, ich zajmowanie upraszczają procedury działające w spółce, kupią na oszczędzenie czasu, minimalizują prawdopodobieństwo pomyłek. W celu bliższego poznania się z wykonywaniem danego programu warto pobrać wersję demo dostępną na kartce internetowej.