Program ksiegowy biznesmen

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, idące w miejscu Windows, są bardzo skuteczne i ich obsługa intuicyjna. Istnieje zawsze wciąż grupa użytkowników, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli zajmować się tabulatorem. Istnieją te firmy czy przedsiębiorcy, którzy nie chcą inwestować w tamto komputery. Dla nich właśnie stworzono program Comarch Klasyka, jaki oferuje wszystkie nowe rozwiązania oraz dowolności w świetnej formie graficznej.

Comarch klasyka stanowi w cali funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania marek na księgowości uproszczonej i doskonałej. Pozwoli na zachowanie pełnej gospodarki magazynowej, razem z rejestracją operacji handlowych, również w walutach obcych. W ramach aplikacji odpowiedzialna jest niezależna liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży i zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw towarów. Ma zastosowaną bazę banków, którą można skorzystać do realizacji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Dodatkowym elementem projektu jest moduł Płace. Umożliwia on oferta prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy rynek i obliczania zarobków. Bogata w nim dostrzegać nieobecności i urlopy pracowników. Element ten powoduje same na wykonywanie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a i generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla ludzi użytkowników producent przygotował specjalną propozycję migracji do tych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Widać zatem stanowić niezwykle interesująca propozycja, zważywszy na fakt, że aktualizacja może wiązać się z 40% rabatem, i najnowsza wersja aplikacji została przewidziana w oparciu o najnowsze technologie, uwzględnia też planowane zmiany w przepisach, jakie z nowych powodów mogą po nisku nie przybyć do grupie klasycznej.