Program gastro szef demo

Systemy POS z angielskiego Point of Sale to oprogramowanie sprzedażowe, potrzebne w jakimkolwiek sklepie, punkcie usługowym czy restauracji. Co prawda, rozwiązania finansowe tego modelu biznesów są bardzo bogate, ale na wesele niewielki budżet bynajmniej nie musi mieć zapory przed wgraniem takiego podejścia. Wiele rewelacyjnych narzędzi jest bowiem przydatnych w sieci – oraz wtedy w zupełności za darmo. Oto kilka z darmowych programów, opensource’owych systemów POS.

Przedstawione poniżej systemy POS doskonalone są w formule Open Source – a zatem mają wysoki kod źródłowy, dzięki jakiemu korzystamy nadzieję rozwijać je we polskim zakresie i zmieniać do indywidualnych potrzeb. Co ważne, umożliwia dopasowanie oprogramowania do procesów biznesowych, jakie wpadają w nazwie, oraz nie odwrotnie.
Open Source Point of Sale
Webowe oprogramowanie POS idzie na gromadzenie i zmienianie danych o klientach, sprzedaży, dostawach oraz pracownikach, dzięki czemu wysoce dokładnie sprawdzi się w ciaśniejszych i średnich sklepach oraz punktach handlowych. Jest on bliski interfejs a bardzo praktyczny moduł do raportów. Niestety, jako system internetowy, wsparcie Open Source Point of Sale dla urządzeń, takich jak kapusty czy drukarki fiskalne, stanowi znacznie małe.
Floreant POS
Floreant POS to drinki z lepszych oprogramowań Point of Sale dla restauracji, jadłodajni, kawiarni lub punktu garmażeryjnego. Dzięki szerokiej grup użytkowników także możliwości korzystania komercyjnego wsparcia technicznego jego twórców, Floreant POS jest całkowicie profesjonalne narzędzie dla każdego biznesu gastronomicznego – bez powodu na jego liczby. Zaletami organizmu są m.in. intuicyjny interfejs użytkownika, w zupełnie dostosowane menu restauracji, wsparcie dla różnych urządzeń, takich jak drukarka rachunków, kasa fiskalna, drukarka fiskalna, drukarka kuchenna, a dodatkowo duże możliwości konfiguracyjne i raportujące.
OpenBravo POS
Moduł sprzedażowy zaakceptowanego na świecie opensource’owego systemu ERP – OpenBravo. Wyróżnia się on pełnymi szansami konfiguracyjnymi i uniwersalnością. OpenBravo POS wspiera wiele urządzeń wykorzystywanych w handlu: czytniki kodów kreskowych, kasy fiskalne, także wiele różnych urządzeń.