Optima zapisy ksiegowe

Optima to grupa programów połączonych ze sobą. Pracują zabierając się do wspólnej bazy danych. Szereg dostępnych modułów stwarza dużo oferty dla delikatnych oraz małych przedsiębiorstw. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom ułatwia kontrolowanie procesów wpadających w firmie. Samym z polecanych elementów jest program comarch magazyn.

Element ten przeznaczony stanowi dla firm usługowych. W jasny sposób umożliwia obsługę transakcji handlowych. Dojazd do określonych jest praktyczny z poziomu innych elementów co usprawnia prowadzenie procesów księgowych. Program comarch magazyn:

– umożliwia obsługę dokumentów zewnętrznych jak PZ (przyjęcia zewnętrzne) i WZ (Rozchody zewnętrzne),
– po skończeniu nowej podstawy danych ważna ją modernizować za pomocą kreatora,
– w kraju jednej firmy można prowadzić kilka lokalnych magazynów,
– umożliwia obsługę dokumentów wewnętrznych jak przyjęcia wewnętrzne, rozchody wewnętrzne i przesunięcia międzymagazynowe,
– generuje faktury zakupu / sprzedaży na podstawie kilku dokumentów np. PZ/WZ,
– pozwoli na wykonanie szybkiej inwentaryzacji,
– umożliwia dokonywanie rezerwacji wyrobu przez klienta,
– umożliwi obsługę opakowań kaucjonowanych,
– współpracuje z Comarch ERP e-Sklep, przesyła towary wraz z raportami, charakterami i zdjęciami do witryny sklepu internetowego.

Poszerzenie programu o dodatkowy panel handel plus pozwoli na osiągnięcie wszystkiej danej o stanach magazynowych. Umożliwia prowadzenie obrotu materiałami w oparciu o pewne partie zróżnicowane pod względem podających je stron. Użytkownik sam podejmuje decyzję, który towar również z jakiej dostawy zamierza wydać z magazynu. Dedykowany jest firmom prowadzącym rozbudowaną obsługę magazynów. Instalacja modułu jest oczywista, działa w współczesnym zamieszczona instrukcja obsługi. W prosty i przystępny sposób kieruje punkt po artykule do zakończenia instalacji.