Optima program do ksiegowania

Oprogramowanie optima dla faktur to moduł przeznaczony dla firm usługowych, który w staranny sposób umożliwia obsługę transakcji handlowych. Dzięki kompletnej integracji z dodatkowymi modułami wysyłka określonych w pomyśle jest jak nie ograniczona, co działa na bliższą obsługę rozliczeń handlowych i zadania księgowe.

Moduł optima kupi na:

bizerba gsp hdBIZERBA GSP HD - półautomatyczna krajalnica Polkas

 

wystawienie faktur sprzedaży oraz zakupu,
obsługę umów nie jedynie w złotówkach, lecz oraz w walutach obcych,
wykonywanie dokumentów korygujących,
sprzedaż bądź zakup z pewnymi formami płatności, jak też zdefiniowanymi przez użytkownika oprogramowania,
prowadzenie ewidencji pomocy i partnerów.

Handel
Oprogramowanie optima dla handlu to moduł, który działa sprzedaż oraz prowadzenie gospodarki magazynowej. Element ten jest pełne funkcjonalności modułu dla faktur, a też umożliwia nam pełną kontrolę procesów transportowych wykonywanych w spółce, przez co daje na wydajne zarządzanie towarami, które są w składzie.

Detal
Moduł optima detal został założony z chęcią o punktach sprzedaży detalicznej. Pozwoli na wystawianie paragonów oraz skojarzonych z nimi faktur sprzedaży. Niezwykle praktyczna obsługa, zgodność z ekranami dotykowymi oraz narzędziami do rozpoznawania kodów kreskowych oraz przejrzysty interfejs, robi z okna sprzedaży detalicznej najlepsze urządzenie do akcji w osiedlowych sklepach, punktach gastronomicznych czy jednostkach handlowych. Aplikacja jest związana z różnymi modułami, z jakimi współpracuje w momencie prowadzenia sprzedaży.
Aplikacja optima dla inwentaryzacji została opracowana, z rozważają o większym procesie inwentaryzacji. Dzięki niej danie z wbudowanym aparatem może wykonywać pracę przenośnego czytnika kodów kreskowych oraz kolektora informacji.

Optima cennik
W wyniku książce z obecnym oprogramowaniem powstają pliki z danymi inwentaryzacyjnymi, jakie można sprawnie i wygodnie wgrać na dysk w chmurze przesłać na określony adres e-mail lub zarejestrować jako plik na komputerze. Format pliku wynikowego jest w zupełnie przystosowany do przekazania z organizmem optima. W klubu z ostatnim wyjaśnienie to będzie najatrakcyjniejsze nie tylko podczas inwentaryzacji, a jeszcze w porządku wykonywania innych materiałów handlowo-magazynowych. Optima cennik prosty jest na ścianie producenta, jak też na ścianach autoryzowanych partnerów.
Moduły handlowe współpracują także z elementem optima Kasa Bank, który idzie na tę kontrolę wszystkich zagadnień połączonych z przepływem środków monetarnych w jednostce.