Optima pelna ksiegowosc

Optima to część programów zintegrowanych ze sobą. Pracują uzyskując się do wspólnej podstawy danych. Szereg dostępnych modułów stwarza dużo szansy dla maluchów i małych przedsiębiorstw. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom ułatwia kontrolowanie procesów występujących w korporacji. Samym z polecanych modułów jest program comarch magazyn.

Moduł ten dedykowany jest dla firm usługowych. W wyraźny sposób umożliwia obsługę transakcji handlowych. Wstęp do informacjach jest prawdopodobny z okresu innych elementów co usprawnia prowadzenie procesów księgowych. Program comarch magazyn:

– umożliwia obsługę dokumentów zewnętrznych jak PZ (przyjęcia zewnętrzne) i WZ (Rozchody zewnętrzne),
– po stworzeniu nowej bazy informacjach ważna ją zmieniać za pomocą kreatora,
– w kraju samej firmy można wykonywać kilka lokalnych magazynów,
– umożliwia obsługę dokumentów wewnętrznych jak przyjęcia wewnętrzne, rozchody wewnętrzne oraz przesunięcia międzymagazynowe,
– generuje faktury zakupu / sprzedaży na bazie kilku dokumentów np. PZ/WZ,
– pozwala na zakończenie szybkiej inwentaryzacji,
– umożliwia dokonywanie rezerwacji wyrobu przez klienta,
– umożliwi obsługę opakowań kaucjonowanych,
– współpracuje z Comarch ERP e-Sklep, przesyła towary wraz z raportami, atrybutami i zdjęciami do witryny sklepu internetowego.

Poszerzenie programu o dodatkowy panel handel plus zezwala na zdobycie wyczerpującej danych o stanach magazynowych. Umożliwia prowadzenie obrotu artykułami w oparciu o dane partie zróżnicowane pod względem podających je wartości. Użytkownik sam podejmuje decyzję, który produkt również z jakiej dostawy zamierza wydać z magazynu. Kierowany jest firmom prowadzącym rozbudowaną obsługę magazynów. Instalacja składnika jest jasna, działa w niniejszym zamieszczona instrukcja obsługi. W logiczny i łatwy sposób prowadzi punkt po artykule do przeprowadzenia instalacji.