Odpylacz po angielsku

Odpylacze workowe, dzięki bogatemu wyborowi w kwestii worków filtracyjnych z różnorodnych materiałów również o oryginalnym typie i różnym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i leczenie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie prawie w każdej gałęzi przemysłu, w jakim stanowi kłopot z nieczystym powietrzem dochodzącym w procesie przemysłowym.

http://nokiacare.pl/erppolkas/comarch-erp-optima-pobierz-demo/

Niezwykle modne – filtry modułowe, które zjadane są zwłaszcza w dziedziny drzewnej i meblarskiej, znacznie dobro realizują swoją karierę oraz przy odciąganiu innych sposobów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W bliskiej możliwości jesteśmy również wielkie jednostki modułowe mogące obsługiwać wielkie hale produkcyjne kiedy oraz delikatne odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla niektórych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów charakteryzują się dużą powierzchnią filtracyjną. Wykorzystywane są do szczupłych i niskich pyłów. Odpylacze kasetonowe są używane w filtracji przemysłowej o małych stężeniach pyłów. Z wskazówki na bliską budowę posiadają kluczową powierzchnię filtracyjną.

Bardzo niebezpieczna skala proponowanych odpylaczy pomaga nam optymalny dobór maszyny do spraw klienta. Dużo wiedz o swej możliwości można pobrać na lokalnej stronie internetowej lub kontaktując się z nami bezpośrednio.

Świadczone przez nas urządzenia odpylające są przydatne w klas przeciwwybuchowej co oznacza, że to odpylacz wykonany zgodnie z przepisami zawartymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego “atex dust collector”.

Zastosowanie:
– pyły, trociny, wióry płynące z obróbki drewna
– pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów
– mgła olejowa, itp.

Zachęcamy do zaznajomienia się z innowacyjnym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki swojej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości stosowania różnych formy, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie również w Twojej głowie zastosowanie i da utrzymać w nim czystość, natomiast w porządku zimy w zespole recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.