Obowiazek bezplatnej pracy i uslug na rzecz pana feudalnego

W polskiej możliwości uważają się jedynie ekonomiczne i zaawansowane technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane zgodnie z poradą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w okresie pracy, ochrona rzeczy oraz ergonomia obsługi są tu na czołowym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została osiągnięta dzięki spełnieniu doskonałej klasie składników, technicznie ulepszają budowę i ciągły postęp w terenie technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W własnym dużym asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, ale jednocześnie zawodowe oraz daleko pozytywne maszyny do wiórów i cieczy, jak też agregaty typu S, będące związaniem odkurzacza przemysłowego oraz maszyny do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy wykorzystaniu agregatów ssących o mierze od 3 do 300 kW, z sposobem filtracji o jakimś poziomie oraz wszelkimi gośćmi elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i robią je w dalekich zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie czynniki są dopasowane do potrzeb indywidualnych.

Jesteśmy prekursorem w rozwoju innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty też są nakładane na przyczepach lub samochodach ciężarowych zaś są optymalnym narzędziem do czynienia czynności dla przedsiębiorstw świadczących usługi oczyszczania zakładów produkcyjnych. Urządzenia te zużywane są przy zasysaniu ogromniejszych liczby suchego produktu z wielkich odległości. Zostały przeprowadzone według ADR z działaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Przejmujemy się projektowaniem, tworzeniem, montażem narzędzi i budów odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń i punktów we wszystkich gałęziach przemysłu. Planujemy i podejmujemy i instalacje dla pyłów wybuchowych.