Ksiegowosc firmy na ryczalcie

Właściciele firm często szukają programu komputerowego, który uwolni ich od monotonnej i czytającej czas pracy przy zachowaniu dokumentacji księgowej i zestawieniach z tytułem skarbowy. Systemy księgowe spełniają wszystkie potrzeby bardzo różnych odbiorców, dodaje je a uniwersalność i prostota obsługi. Co wysoce istotne, są one dobrane do obowiązujących wzorów i podatne na końcu, aby odpowiadały wymaganiom jak najwyższego grona użytkowników. Oferta skierowana jest zarówno do osób prowadzących pełną księgowość, jak oraz instytucji rozliczających się w sytuacji księgi przychodów i rozchodów lub na zasadzie podatku zryczałtowanego.

Enova księgowość jest dużą gamę funkcji potrzebnych do sprawnego prowadzenia księgi handlowej: z zarządzania planami kont, poprzez dekretację i księgowanie, dysponowanie rozrachunkami, po obsługę środków trwałych.

Enova jest układem niezwykle prostym w obsłudze, o nowoczesnym interfejsie zapewniającym najlepszą funkcjonalność i wygodę pracy. Dzięki intuicyjnemu kreatorowi systemu początek książki z zamiarem nie sprawi problemów nawet mniej wprawnym użytkownikom.

Ten pomysł w zestawieniu z pozostałymi daje wiele większą elastyczność. Oprócz pełnej funkcjonalności podstawowego systemu pozwala m.in. tworzyć swoje raporty i wydruki, na indywidualny sposób opisywać zdarzenia gospodarcze, wykonywać analizy zapisów według różnorodnych postaci z zastosowaniem tzw. pól własnych, lub też rozliczać rozrachunki w ratach lub ewidencjonować je według własnych typów. Możliwa istnieje ponad realizacja innych rozwiązań.

Podstawowe możliwości programu księgowego: prowadzenie KPiR lub ewidencji podatku zryczałtowanego; widzenie i liczenie ewidencji VAT: zakupów, sprzedaży, rozliczenia metodą kasową, korekty VAT płatności, jakie nie były spłacone w okresie; ewidencja środków trwałych, a ponadto wartości delikatnych i prawnych; standardowa obsługa wynagrodzeń; obsługa operacji kasowych gotówkowych i bezgotówkowych, raporty kasowe; wystawianie deklaracji ZUS i możliwość eksportu do Płatnika.