Kredyt na rozwoj firmy 2015

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany wszystek nasz sklep w kajecie. W tymże samym, w którym prowadził ewidencje sprzedaży. A jego biznes nie był tylko artykułów oraz materiałów, co na przykład nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych prawdopodobnie istnieć kilkadziesiąt rodzajów. Wprowadzanie w notesie nie rozwiąże problemów współczesnego biznesmena, szczególnie, jeżeli mamy z bardzo oryginalnej techniki przechowywania, jaką jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie poradzić w takiej sytuacji?

Z odsieczą przychodzi firma Comarch, drink z najkonkretniejszych twórców oprogramowania na Polskim rynku i proponowany przez niego wms program magazynowy. To niezwykłe i wysoce zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych artykułów oraz materiałów. Buduje się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które dobrze ze sobą współpracują, a wraz mają idealne lekarstwo dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi podstawę planu i pomaga stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada naszej rzeczywistej wersji, umożliwia miejsce dla danych produktów, półek, a nawet środków transportu takich jak palety. Możemy tworzyć dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości podstawowych i maksymalnych stanów, ustawiać miejsca dla jednych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje szansa etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów i nawet etykiet. To tak dodatki, do głównego zadania, którym jest sprzedawanie, przesuwanie, kupowanie i inwentaryzacja towarów. Element ten przyjmuje dyspozycje, organizowane przez pracodawcę, co usprawnia cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak ważne elementy obydwu systemów zostają rozdzielone. Taka współpraca, na stanie dokumentów handlowych, i nie danych źródłowych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.