Krajalnica siemens 75001

Krojenie serów ujawnia się być pytaniem banalnym, jednak doświadczenie ekspedientek w biznesach z serami na miarę ujawnia się mówić zupełnie co drugiego. Sery w zależności od gatunku, mają różną konsystencję. Są sery twarde, do jakich pokrojenia trzeba wziąć coś dużo energii, ale i sery bardzo miękkie, wręcz przyklejające się do powierzchni noża, nawet kiedy istnieje wtedy nóż przeznaczony stricte do krojenia serów. Poprzez ostatnie, że powierzchnia noża brudzi się serem o gęstej konsystencji, kolejne plastry jest coraz trudniej ukroić w system precyzyjny, bez uszkodzenia struktury sera.

Co w takim razie można poradzić osobom działającym w zakładach, które codziennie po wielokroć muszą kroić różne typy serów w małe plastry dla naszych użytkowników? Przede wszystkim, muszą stosować dobrej krajalnicy. Krajalnica do sera ma-ga to owoc znacznie doskonałej wartości, przeznaczony do krojenia serów wszelkiego rodzaju. Ma bardzo wrażliwe ostrze, które właśnie wrzyna się w ser i odkrawa spośród niego cieniutkie, delikatne plasterki, bez sensu na konsystencję tego sera. Oznacza to, że ta krajalnica zna w złym czasie pokroić większą miara sera bez konieczności wycierania powierzchni ostrza co chwila plasterków. Stanowi więc szczególnie praktyczne wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba krojenia sporych liczbie serów różnych poziomów w małym czasie, czyli szczególnie w zakładach. Coraz chętniej jednak decydujemy się na zakup krajalnicy do rodzinnych domów, ponieważ wykazuje się, że bardzo łatwo zaopatrujemy się wyręczać w czynnościach, jakie są konieczne, a jakie wpływają nam wiele kłopotu.

Dziś, zamiast kupować ser na plasterki, możesz zakupić własną krajalnicę do sera, i wszelkiego dnia odkrajać tyle plastrów sera, ile akurat chcesz z wszelkiego domu sera! To cała oszczędność energii oraz samego sera, bo ten przechowywany w kwestie całego bloczku będzie rozkładał się o wiele wolniej niż ser pokrojony w małe plasterki w magazynie.