Krajalnica maga

W zakładach dodatkowo w gospodarstwach domowych bardzo często odwiedza potrzeba pokrojenia czegoś w pewne, cienkie plastry. Mówi to przede każdym wędlin, serów i pieczywa, jednak daje się, że krajalnica bywa wykorzystywana oraz do drugich celów, na przykład do krojenia warzyw lub owoców, gdy wymagamy ich w sytuacje cienkich plasterków.

W relacje z tego, co pragnę kroić na krajalnicy, stanowi ona dostarczona w profesjonalne ostrze - gładkie lub ząbkowane. Ząbkowane dane jest do cięcia pieczywa, co umożliwia łatwo "wgryźć się" w jego organizację i daje równe kromki, nawet przy krojeniu miękkiego, świeżego pieczywa. Z serii gdy idzie o wędliny czy sery, zależy nam zwłaszcza na drobnych, równych plastrach, które kroi się szybko i bez dodatkowego wysiłku. Do owego przedmiocie używamy krajalnicy z prostą, a bardzo wysoką krawędzią, która doskonale radzi sobie z konkretnymi, jak a niezwykle dobrymi wędlinami i serami.

Krajalnica Maga 310p to konkretna maszyna do krojenia, polecana zwłaszcza do klubów gastronomicznych i do sklepów. Jest propagowana przez producenta ze względu na naszą wysoką trwałość i łatwość obsługi. Dzięki tym cechom każdy, po pierwszym przeszkoleniu z obszaru zaufania i higieny pracy, może przystąpić do akcji z krajalnicą i świadczyć swoim klientom wędliny czy sery pokrojone w proste plastry. Krajalnice dobrych właściwości idą na szybkie uporanie się z pokrojeniem wielkiej dawek wędlin lub serów, przy małym wkładzie sztuce oraz energii pracownika. Taka krajalnica w sklepie pozwala znacznie zaoszczędzić czas, jaki wtedy poświęcano na krojenie materiałów na plasterki. Dodatkowo, krajalnice dzięki regulowanemu zakresowi grubości plastra, pozwalają odkroić gruby, równy plaster, bądź pokroić wędlinę na cieniutkie, niemal przezroczyste plasterki, kiedy wtedy istnieje chciane na wzór w przypadku szynek surowych, które jada się tylko w plasterkach grubości bibułki.