Krajalnica hyundai fs 901

Krajalnica maga 612p to korzystne akcesorium do krojenia wszelkiego typu żywności. Przydaje się zarówno do wytwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa jak oraz do konkretnych jak sery. Dobre tematy i proste wykonanie zapewnia dużą i łatwą eksploatację. Konstrukcja maszyny pozwala na zajęcie jej w prostot i zadowolenie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest intuicyjna i łatwa, dzięki czemu nowy człowiek że stać szybko wdrożony w kolejne obowiązki.

https://www.grupa-wolff.eu/bezpieczenstwo-instalacje-procesowe/detekcja/detektory-gazu/detektory-serii-ultima-x/

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica dostarczana stanowi w dwóch grupach. Wersja standardowa wyposażona istnieje w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy kłopotach z napięciem zasilającym w budów. Krajalnica maga jest zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w urządzeniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temuż nie jest możliwe jego włączenie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są delikatne i praktyczne do dzieła w bliskim czasie. Wystarczy po ukończeniu pracy dokładnie oczyścić urządzenie z resztek produktów jak tłuszcz czy okruchy. Każde czynniki jak taca, pokrywa noża można łatwo zdemontować i nie ma konieczności używania żadnych narzędzi do ostatniego. Krajalnica sprawdzi się zarówno w krótszych sklepach kiedy i średnich zakładach, gdzie przerób towarów istnieje na małym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to jakiś 4500 złotych brutto. Do krajalnicy proste są i części zamienne w niskich cenach. Urządzenie wyraża się z wielu elementów, jakie mogą zostać zastąpione w sukcesie zniszczenia lub awarii. Zmniejszy to długofalowe koszty eksploatacje modelu.