Krajalnica elektryczna do warzyw

Prowadzisz mały punkt gastronomiczny, restaurację, a może niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą łączą dwie cechy: wysoka grupę oraz dostępna cena? Krajalnica firmy Maga zaspokoi Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest zbudowana przez polskiego producenta, przez co do jej podstawowej wartości nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na mieszkaniu". Jest względnie popularna w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim możliwości.

http://erp.polkas.pl/dms-system-zarzadzania-dokumentami/DMS - systemy zarządzania dokumentami (Document management system) | Systemy ERP | POLKAS

Krajalnica maga 612p to produkt, oddany do cięcia przede wszystkim pozostałego typu wędlin i mięsa, jednak z przeznaczeniem prawdopodobnie być brany też do czynienia plastrów z warzyw czy sera. Idą z niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, również z zadowoleniem uzyskamy dzięki niej zarówno niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy i wielkie plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest krótka i niezwykle precyzyjna, a stosowanie jej - w sumy bezpieczne. Każde elementy zostały dobrze zabezpieczone i skończone z tak trwałych, dobrych w czyszczeniu i restauracji elementów. Krajalnica maga użytkowana zgodnie z załączoną instrukcją, spełnia wszelkie wyglądania i wymogi sanitarne. Wszystek fakt tego urządzenia, jaki planuje jakąkolwiek relacja z żywnością, jest dokonany z faktów nierdzewnych.

Nie chcesz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie ma znaczącej płyty dociskowej? Z modelem 612p wcale nie będziesz pamiętał tegoż przedmiotu! To krajalnica, która dokładnie dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując dane w nią efekty do wartość i minimalizując jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po pewnym czasie zaobserwujesz, iż nóż kroi mniej dokładnie, jednak możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i stworzyć narzędzie do ostatniego, by znów działało "jak nowe".