Krajalnica chowana w szufladzie cena

Szatkownica do warzyw elektryczna jest znacznie ważnym urządzeniem w urzędach gastronomicznych. Codzienne krojenie wielokilogramowych ilości różnego rodzaju warzyw w twórz ręczny znacznie podwyższa koszty rzeczy oraz wydłuża czas przygotowania zaplecza przed rozpoczęciem restauracji czy czas przygotowania posiłku w sklepach żywienia zbiorowego takich jak szkoły, domy spokojnej starości czy szpitale.

Oczywistym wyborem staje się wtedy zakup szatkownicy do warzyw, która równocześnie będzie te pełnić funkcję szatkownicy do owoców.
Niezależnie od sposobie prowadzonej placówki gastronomicznej warto zdecydować się na kupno szatkownicy do profesjonalnego użytku. Charakteryzuje się ona wyjątkowo długą wydajnością (nawet do 300 kg/h) i formą, jest wszystkie niezbędne certyfikaty i zrobienia i zbudowana jest z doskonałej jakości materiałów, przeznaczonych do związku z żywnością. W grupy wypadków urządzenie spowodowane jest ze pewni nierdzewnej i zajmuje magnetyczny system zabezpieczenia i hamulec silnikowy, zapewniający bezpieczną obsługę przez użytkowników. Do wyboru jesteśmy również zasilanie 230V czy na tzw. siłę, czyli 400 V, w relacje z posiadanej w klubu instalacji elektrycznej.
Szatkownica do warzyw elektryczna jest wiele różnych, łatwo wymiennych tarcz, które wpływają, że warzywa i produkty mogą przybierać kształt wiórków, plastrów lub kostek, a dodatkowo specjalną przystawkę do wykonania frytek. Osobny wsad o kształcie półksiężyca jest do cięcia warzyw typu kapusta, seler, a inny podłużny wsad poświęcony jest do warzyw długich. W jakiejkolwiek chwili możemy i dobierać inne akcesoria według potrzeb.
Urządzenie nie powinno stanowić brane do końców, do których nie jest przeznaczone jak np. krojenie sera.
Przy zakupie szatkownicy do warzyw należy mieć, że nie istnieje zatem co prawda urządzenie o dużych rozmiarach, ale zawsze stanowi ok. 30 kilogramów. Na zbycie znajdziemy spory wybór popularności i kształtów, dzięki czemu dopasowanie odpowiedniego wyposażenia nie sprawi wielu problemów.