Krajalnica carrefour

Firma Ma-Ga jest profesjonalną krajalnicę żywności o oznaczeniu 612p. Krajalnica ta przeznaczona jest do cięcia zarówno miękkich jak i nieświeżych produktów. Plastry żywności będące skutkiem krojenia mogą posiadać maksymalną grubość do 28 milimetrów. Urządzenie spowodowane jest z tematów zapewniających utrzymanie najwyższych standardów czystości. Związek z żywnością mają pozostałe części: stół podawczy, pokrywa noża, nóż krojący i prowadnica plastra.

Wszystkie powyższe podzespoły wykonane stały ze zwykli nierdzewnej. Pozostałe elementy umeblowania są uczynione z eloksalowanego aluminium. Urządzenie zasilane jest standardowym napięciem sieciowym 230V prądu przemiennego i bierze 0,25 kW mocy. Waga krajalnicy wynosi 39 kilogramów, zaś jej rozmiary całkowite to 63,5 na 50 na 49,9 centymetra.

Krajalnica maga 612p wykorzystuje system krojenia grawitacyjnego, co eliminuje potrzebę dociskania żywności podczas procesu krojenia. Możliwość krojenia żywności do indywidualnego końca bez pozostawiania resztek jest dany dzięki zastosowaniu specjalnej płytki dociskowej. Krajalnica wyposażona jest w porządek zabezpieczeń. Napęd silnika robiony jest przez organizm styczników i przekaźników sterowanych przyciskami START/STOP, dzięki czemu wyeliminowana została możliwość samoczynnego włączenia się urządzenia po chwilowym zaniku napięcia. Zastosowano też blokadę, która umożliwia zdjęcie stołu podawczego jedynie wtedy, gdy pokrętło regulacji grubości plastra spotyka się w książki zerowej.

Krajalnicę Ma-Ga 612p należy po każdorazowym użyciu dokładnie wyczyścić z drugich resztek żywności. Pomaga to typowy system demontażu poszczególnych części, jaki nie wymaga używania żadnych narzędzi. Aby zapobiec przypadkowych skaleczeń podczas procesu czyszczenia, ostrze noża tnącego zostało również zabezpieczone specjalną osłoną.