Krajalnica alexis

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest skutkiem wiodącej z lat na targu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną popularność i długie doświadczenie, jakie z uczciwością nie powinno pozostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest urządzeniem profesjonalnym, które potrafi kroić zarówno twarde jak również miękkie produkty na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może zabrać do 28mm. Krojenie wykonywa się wyłącznie przy udziale siły grawitacji, nie ma konieczności ręcznego dociskania żywności. Dzięki użyciu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do samego końca, bez pozostawiania resztek.

Materiały najwyższej jakości Krajalnica została spowodowana z bardzo wyselekcjonowanych materiałów, zapewniających najwyższą odporność wśród podobnych urządzeń otwartych na rynku. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował projektowanie oraz produkcję maszyny. Artykuły z jakich zbudowana została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, które korzystają związek z żywnością w trakcie użytkowania wykonane stały ze zwykli nierdzewnej, co daleko przydłuża ich moc. Pozostałe elementy zostały wykonane z eloksalowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System sterowania silnika wyposażony istnieje w przyciski START/STOP, co blokuje możliwość samoczynnego włączenia się krajalnicy w nieodpowiednich momentach, na dowód po zaniku zasilania sieciowego także jego przywróceniu. Krajalnica istnieje dodatkowo zaopatrzona w specjalną blokadę, która pozwala na zdjęcie stołu podawczego tylko gdy znajduje się on w perspektywie zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i podczas ustawienia tegoż stołu w perspektyw przy tymże pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób wykonywających przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która uniemożliwia przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdorazowym użyciu krajalnicę należy czyścić z reszt żywności.