Erp optima 2015

Poszukując idealnego oprogramowania dla firm, warto jest wręczyć opinię na program ERP Optima będący dziełem krakowskiej firmy Comarch. Program Comarch ERP Optima to cenne narzędzie dla niskich i średnich firm ułatwiające zarządzanie ważnymi dla nich obszarami. Oprogramowanie oprócz modułów przeznaczonych dla księgowości i kadr zaś płac, jest również moduły handlowo-magazynowe idealne dla działów sprzedaży i logistyki.

Certyfikat Program tenże potrafi się pochwalić m.in. posiadaniem certyfikatu kompatybilności z ustawą o rachunkowości. Dotyczy to z faktu że stanowi on na bieżąco aktualizowany z obowiązującymi przepisami. Oprócz tego wygodne są w nim drugiego typie urządzenia do raportowania i ocen oraz dokonywania aukcji internetowej.

Abonament Płacąc miesięczną opłatę abonamentową za mienie z oprogramowania, można otrzymać nie tylko wstęp do jego pewnych i zaawansowanych funkcji, ale i do pomoce technicznej, która gwarantuje rozwiązywanie tych problemów oraz stosowanie rozwiązań przystosowanych do konkretnej dziedzinie a instytucje. Dzięki takiemu postępowaniu, program Comarch ERP Optima potrafi nie tylko ułatwić i poprawić funkcjonowanie poszczególnych pionów a wszystkiej firmy, a także przydać się w pośredni rozwiązanie do wzmocnienia jej efektów.

Demo Przed zakupem programu Comarch ERP Optima, istnieje możliwość wzięcia z 30-dniowego dema online lub jeszcze z 60-dniowego dema offline. Stanowi owo znacznie istotne, bo dzięki temuż mocna rozpocząć decyzję czy takie oprogramowane sprawdzi się w poszczególnej instytucji. Wielu przedsiębiorców zaufało już programowi Comarch ERP Optima. Korzysta z niego właśnie ponad 60000 firm z wielu branż, co jest oznaką wysokiej jakości oprogramowania. Jak pochodzi z przeprowadzonych wśród przedsiębiorców ankiet, aż 93% osób posiadających z oprogramowania firmy Comarch, było spośród niego zadowolonych.