Drukarka fiskalna posnet thermal fv ej instrukcja obslugi

W nocy z soboty na niedzielę przestawiamy zegarki z godziny 2.00 na 3.00 czy z 3.00 na 2.00 – ta druga możliwość toż najświetniejsza niespodziankę dla śpiochów, ale coś gorsza dla użytkowników kas fiskalnych i drukarek. Pamiętajmy, że zmiana godziny w niniejszych problemach prawdopodobnie żyć wykonana wyłącznie bezpośrednio po dokonaniu raportu dobowego, a przed ewidencją pierwszej sprzedaży.

Zmiana okresu w ciemności to drugi atut dla kasjerów, którzy robią w godzinach nocnych – za dodatkowy czas rzeczy przechodzą do wyboru wynagrodzenie albo wolną godzinę do odebrania. Przestawienie zegarków z godziny 3.00 na 2.00 to przecież dobra trudność dla użytkowników kas fiskalnych, jacy chowają w planach prowadzić sprzedaż w nocy z soboty na niedzielę.

Możliwe trudności
Przypominamy, iż zmiana momentu w kieszeniach fiskalnych prawdopodobnie istnieć dokonana tylko po zakończeniu raportu dobowego, a przed ewidencją pierwszej sprzedaży. Ponadto w wybranych kasach fiskalnych odpowiedni do zmiany etapu jest wyłącznie autoryzowany serwis posnet kraków. Wielu właścicieli urządzeń ewidencjonujących bagatelizuje kwestię zmiany godzin, przez co narażają kasjerów na też większe trudności techniczne.

Zmiana godziny w menu
Kiedy te wymogi są dla nas oczywiste, możemy dołączyć do operacji zmiany godziny na własnej kasie fiskalnej poprzez wybór w menu urządzenia funkcji zmiany godziny, wprowadzenia odpowiednich możliwości i uznanie zmian. Technologia obecna istnieje niezwykle mocno opisana w instrukcji obsługi, która stanowi przymocowana do waluty fiskalnej przez producenta. Jeśli będzie brało znaczenie zdarzenie, w którym pomimo postępowania zgodnie z wizerunkiem w instrukcji i w/w wskazówkami operacja zmiany godziny nie udała się, zalecamy jeszcze jakieś rozwiązanie: zmiana godziny o wartość krótszą niż 59 minut np. 30 minut i stworzenie jeszcze raz tej czynności po upływie doby. Kiedy także wtedy nie pomoże nam doprowadzić godziny do poważnej wartości – wtedy zapraszamy do kontaktu z prawym działem serwisu posnet.
Użytkownicy kas oraz drukarek fiskalnych mają teraz trochę czasu, aby zastanowić się, jak technicznie zaplanować przestawienie okresu w urządzeniach. W moc przypadkach najwygodniejszym rozwiązaniem wykaże się wprowadzenie chwilowej przestrzenie w statystyki sprzedaży. Konsumenci świadomi konieczności przestawienia czasu powinni wyrazić w ruchu z obecnym wyrozumiałość.