Dotacje na rozwoj firmy czestochowa

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany cały nasz biznes w kajecie. W ostatnim jednym, w którym powodował ewidencje sprzedaży. Jednak jego biznes nie miał jedynie owoców oraz materiałów, co na przykład nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych pewno być kilkadziesiąt rodzajów. Spisywanie w notesie nie rozwiąże problemów współczesnego biznesmena, szczególnie, jeżeli korzystamy z bardzo pozytywnej techniki przechowywania, jaką jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie poradzić w takiej sytuacji?

Z pomocą przychodzi firma Comarch, jeden z najwyższych twórców oprogramowania na Polskim rynku oraz świadczony przez niego wms program magazynowy. To wyjątkowe i niezwykle zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych środków oraz materiałów. Podaje się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które dobrze ze sobą współpracują, a jednocześnie mają idealne lekarstwo dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi bazę programu i zapewnia stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada swojej rzeczywistej wersji, umożliwia ustawienie dla jednych produktów, półek, i nawet środków transportu takich jak palety. Możemy tworzyć dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości lekkich i ogromnych stanów, ustawiać miejsca dla danych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje możliwość etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów a nawet etykiet. To dokładnie dodatki, do podstawowego zadania, którym jest wydawanie, przesuwanie, leczenie i inwentaryzacja towarów. Moduł ten przyjmuje dyspozycje, wydawane przez kierownika, co usprawnia cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak podstawowe elementy obydwu systemów zostają rozdzielone. Taka współpraca, na poziomie dokumentów handlowych, zaś nie danych historycznych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.